Як додати музику у мої аудіозаписи Вконтакті?

Lila Lila Lila Lila
20.06.2013
Як додати музику у "мої аудіозаписи"Вконтакті?

Добрая Душа Добрая Душа
20.06.2013
Вам знадобиться: Доступ в інтернет, наявність сторінки на сайті «ВКонтакті», наявність аудіфайлов для завантаження.
Інструкція:
1. Зайдіть на свою сторінку на сайті «ВКонтакте», внісши у відповідні поля логін та пароль від свого аккаунта. Зліва від аватарки (головної фотографії своєї сторінки), в списку опцій знайдіть «Мої аудіозаписи». Натисніть на цю опцію лівою кнопкою мишки один раз. Перед вами відкриється сторінка зі списком всіх ваших композицій.
2. У верхній частині сторінки, З правого боку, знайдіть кнопку «Додати аудіозапис», позначену також значком з двох нот. Клацніть по ній один раз лівою кнопкою мишки. Після цього поверх сторінки відкриється вікно «Вибрати аудіозапис на вашому комп'ютері». У ньому натисніть на кнопку «Вибрати файл». Після цієї операції з'явиться нове вікно, в якому ви побачите всі файли, наявні у вас на комп'ютері.
3. Виберіть потрібний трек, клікніть по ньому один раз лівою кнопкою мишки і після цього натисніть кнопку «Зберегти», розташовану в правому нижньому куті вікна. Далі вікно закриється, і буде відбуватися завантаження аудіофайлу. Через кілька секунд він з'явиться у вашому списку, з тією ж назвою, з яким і був на вашому комп'ютері.
4. За бажанням ви можете відредагувати назву файлу. Для цього вгорі сторінки, поряд з позначенням кількості ваших пісень знайдіть опцію «Редагування» і натисніть її. Відкриється сторінка з редактурою, де виправленню можуть бути піддані всі ваші композиції. Виберіть потрібну і прямо під її назвою клікніть на «Редагувати» один раз лівою кнопкою мишки. З'явиться невелике вікно з двома полями. У перше внесіть ім'я виконавця, в друге - назву треку.
5. За бажанням ви можете внести слова пісні, натиснувши опцію «Додатково». Після внесення зміни клікніть кнопку «Редагувати» в цьому вікні. Через кілька секунд композиція з виправленим назву опиниться в списку ваших аудіозаписів. Далі ви можете повернутися на свою сторінку.

Добавить комментарий | Похожие обсуждения

Вопросы и ответы по Вконтакте
Вопросы и ответы

Популярные вопросы и ответы о социальной сети www.vkontakte.ru (vk.com)